Zagraj w EuroMillions online nawet o 190 milionów euro!

11 czerwca 2017, 17:37

EuroMillions onlineEuroMillions jest aktualnie największą loterią w Europie, obejmującą stacjonarnym zasięgiem kilka krajów, oferującą kumulacje przewyższające rekordową kumulację w SuperEnalotto. Cieszy się naprawdę ogromnym zainteresowaniem, nie tylko w Europie, a dzięki możliwości gry przez Internet, dociera również do graczy z innych kontynentów. Jeżeli jeszcze nie poznałeś EuroMillions to powinieneś jak najszybciej nadrobić tę sytuację i zagrać już w najbliższym losowaniu.

Loteria EuroMillions wywodzi się z Hiszpanii, a dostępna jest w naziemnych kolekturach w takich krajach jak Niemcy, Wielka Brytania, Francja czy wspomniana Hiszpania. To tam każdy mieszkaniec może w dowolnym momencie odwiedzić punkt sprzedaży stacjonarnej i kupić losy EuroMillions, by zagrać o kumulacje, które mogą osiągnąć maksymalnie 190 000 000 euro. Tyle również osiągnęła najwyższa w historii wygrana w tej loterii. Bez wątpienia jest więc o co walczyć i o co grać, ponieważ nawet podstawowa pula nagród, która wynosi aż 17 000 000 euro. Na Starym Kontynencie tylko włoskie SuperEnalotto swoją rekordową kumulacją zbliża się do wyniku osiągniętego przez EuroMillions.

Chcąc zagrać w europejskie lotto z innej części świata, niż kraje udostępniające EuroMillions stacjonarnie, można poprosić kogoś znajomego o zakup losów na miejscu, ale na dłuższą metę nie jest to wygodne rozwiązanie. Właśnie dlatego coraz więcej miłośników loterii liczbowych sięga po EuroMillions online, czyli możliwość gry za pośrednictwem Internetu. Coraz więcej serwisów internetowych oferujących lotto online, posiada w swojej ofercie możliwość zamówienia losów europejskiego lotto, w tym również kolejnej gry lotto Eurojackpot, która dostępna jest w wielu krajach naszego kontynentu. Klient zamawia losy i dokonuje opłaty za losy zawierające wybrane przez niego numery, a przedstawiciel serwisu dokonuje zakupu losów w naziemnym punkcie sprzedaży.

Losowania loterii EuroMillions odbywają się w każdy wtorek i każdy piątek, więc 2 razy w tygodniu można wygrać nagrody pieniężne wypłacane w euro. Spośród 50 liczb należy wskazać 2 podstawowe oraz spośród 11 liczb dobrać 2 liczby bonusowe. Przy trafieniu wszystkich 7 liczb można odebrać nagrodę pierwszego stopnia, która może osiągnąć wspomniane 190 000 000 euro. Przy 6 trafnie wskazanych liczbach nagroda może wynieść nawet kilkaset tysięcy euro. Warto więc dokładnie sprawdzać wyniki EuroMillions, by nie przegapić możliwości odbioru wygranych pieniędzy.

Jeżeli masz ochotę zagrać w europejskie lotto – postaw na loterię EuroMillions online czyli przez Internet. Może to Ty poprawnie wskażesz liczby, które pojawią się w najbliższym losowaniu? Nie dowiesz się tego jeżeli nie spróbujesz. Na co więc czekasz? Zagraj online!

Wyniki losowania SuperEnalotto

Sprawdzaj zawsze aktualne wyniki losowania włoskiego lotto i wygrywaj!

SuperEnalotto przez Internet: kupuj losy online i sprawdzaj czy Twoje szczęśliwe liczby zostały wybrane przez maszynę losującą.

Włoskie lotto to wysokie wygrane i proste zasady gry!

Kup losy SuperEnaLotto online i weź udział w najbliższym losowaniu. Aby wygrać - trzeba grać, więc odważ się wybrać swoje liczby!

Lotto online

Zagraj w europejskie loterie liczbowe przez Internet!

Sprawdź także EuroMillions i UK Lottery.

Rekordowe kumulacje lotto bez wychodzenia z domu. Polecamy!

SuperEnalotto przez Internet

Zagraj we włoskie lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 1 300 000 euro.

Kup losy SuperEnalotto online!

Eurojackpot przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy piątek o 21.00.

Rekordowa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 10 milionów euro.

Kup losy Eurojackpot online!

EuroMillions przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy wtorek i piątek o 20.30.

Rekordowa kumulacja EuroMillions - 190 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 15 milionów euro.

Kup losy EuroMillions online!