UK Lottery – brytyjska propozycja w świecie lotto

11 sierpnia 2017, 20:38

UK LotteryBrytyjskie lotto jest kolejną europejską propozycją dla graczy, którzy uwielbiają loterie liczbowe. Dostępne jest stacjonarnie na terenie Wielkiej Brytanii, ale przyciąga zainteresowanie miłośników lotto na całym świecie. Wrażenie na graczach robią duże kumulacje wypłacane w funtach brytyjskich oraz bardzo dobra opinia, która sprawia, że UK Lottery jest jedną z najchętniej wybieranych gier liczbowych przez graczy, którzy korzystają z opcji UK Lottery online.

UK Lottery działa od 1994 roku i opiera się na systemie 6 z 59 liczb. Podstawowa pula nagród do zdobycia w brytyjskim lotto to 2 500 000 funtów. Najwyższa w historii kumulacja w UK Lotto wyniosła aż 42 000 000 funtów. Losowania loterii odbywają się w każdą środę i w każdą sobotę, więc w każdym tygodniu pojawiają się dwie szanse, by zgarnąć główną nagrodę i wzbogacić się o kilka czy nawet kilkanaście milionów funtów.

Dla Brytyjczyków ich narodowa loteria to tradycja i najchętniej wybierana gra liczbowa. Na terenie Wielkiej Brytanii stacjonarnie dostępne są także Eurojackpot i EuroMillions, ale to UK National Lottery wybierane jest najchętniej przez brytyjskich graczy. Może decyduje tu przywiązanie do brytyjskich tradycji, a może wysoki kurs funta brytyjskiego?

W Polsce narodowa loteria Wielkiej Brytanii oczywiście nie jest dostępna. Jedyną możliwością gry w UK Lottery jest gra przez Internet. Z opcji UK Lottery online korzystają nie tylko Polacy, ale także miłośnicy lotto z innych krajów, którzy chcą zabrać o brytyjskie jackpoty. Co prawda nie można nigdzie znaleźć oficjalnych i godnych zaufania informacji o tym, czy którykolwiek z milionerów, którzy wygrali w UK Lotto, pochodzi z innego kraju niż Wielka Brytania. Wiadomo jednak, że wielu graczy z poza UK, zdobyło nagrody niższego stopnia, które również są godne uwagi. Warto więc sprawdzić ile wynosi aktualna kumulacja brytyjskiej loterii liczbowej i zagrać o miliony funtów szterlingów.

W UK Lottery, podobnie jak w Eurojackpot czy SuperEnalotto i EuroMillions można zagrać przez Internet korzystając z oferty serwisu LottoPark. Wystarczy kilka chwil, aby założyć tam bezpłatne konto gracza i dokonywać zakupu losów bez wychodzenia z domu, w rzetelnym serwisie, który oferuje pośrednictwo i zakup losów największych loterii liczbowych na świecie.

Wyniki losowania SuperEnalotto

Sprawdzaj zawsze aktualne wyniki losowania włoskiego lotto i wygrywaj!

SuperEnalotto przez Internet: kupuj losy online i sprawdzaj czy Twoje szczęśliwe liczby zostały wybrane przez maszynę losującą.

Włoskie lotto to wysokie wygrane i proste zasady gry!

Kup losy SuperEnaLotto online i weź udział w najbliższym losowaniu. Aby wygrać - trzeba grać, więc odważ się wybrać swoje liczby!

Lotto online

Zagraj w europejskie loterie liczbowe przez Internet!

Sprawdź także EuroMillions i UK Lottery.

Rekordowe kumulacje lotto bez wychodzenia z domu. Polecamy!

SuperEnalotto przez Internet

Zagraj we włoskie lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 1 300 000 euro.

Kup losy SuperEnalotto online!

Eurojackpot przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy piątek o 21.00.

Rekordowa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 10 milionów euro.

Kup losy Eurojackpot online!

EuroMillions przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy wtorek i piątek o 20.30.

Rekordowa kumulacja EuroMillions - 190 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 15 milionów euro.

Kup losy EuroMillions online!