SuperEnalotto online – postaw na włoskie lotto przez Internet

22 marca 2017, 12:41

SuperEnalotto onlineWłoskie lotto dostępne w Polsce! Ta niezwykła loteria liczbowa z całą pewnością podbije serca Polaków, którzy przecież kochają grać w lotto i marzą o wysokich wygranych. Proponujemy grę w SuperEnalotto online – czyli wygodnie, sprawnie, bezproblemowo i nowocześnie. Dowiedz się więcej o SuperEna i wejdź do gry!

Lotto SuperEnalotto to loteria, która od wielu lat cieszy się nie tylko zainteresowaniem, ale i miłością włoskich graczy. Powstała w 1997 roku, ale tak naprawdę to unowocześniona wersja działającej od lat 50-tych XX wieku gry EnaLotto. Losowania SuperEnalotto odbywają się aż 3 razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty.

Do niedawna we włoskie lotto można było grać wyłącznie stacjonarnie, czyli należało odwiedzić tradycyjną kolekturę lotto, w której trzeba było dokonać zakupu papierowego losu. Pierwszym krokiem było skreślenie wybranych liczb na papierowym blankiecie, a potem oddanie kuponu na podstawie którego maszyna drukowała oficjalny los SuperEna, z którym należało zgłosić się do organizatora loterii w przypadku wygranej. Ze względów oczywistych, loteria była dostępna głównie dla Włochów i ewentualnie dla osób, które odwiedzały Italię w celach turystycznych czy biznesowych.

Wraz z rozwojem Internetu i nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dostęp do SuperEnalotto znacznie się powiększył. Dzisiaj można korzystać z licznych serwisów internetowych, które oferują grę w SuperEnalotto online. Pełnią one rolę pośrednika, który kupuje los w stacjonarnej kolekturze w imieniu zleceniodawcy.

superenalotto online

Klient, który chce zagrać w loterię przez Internet, zakłada konto gracza w wybranym serwisie, dokonuje wyboru swoich szczęśliwych liczb, a następnie opłaca zakup tradycyjnego losu SuperEnalotto. Przedstawiciel serwisu odwiedza w jego imieniu kolekturę, w której dokonuje zakupu. Cena losów SuperEnalotto w portalach internetowych jest nieznacznie wyższa niż w kolekturze, ponieważ do kosztu podstawowego dochodzi prowizja dla pośrednika.

W przypadku wygranej, serwisy oferujące SuperEnalotto przez Internet, wypłacają wygraną klientowi na jego konto gracza. Zwykle górna kwota jest określona w regułach działalności, a wygrane powyżej tej kwoty trzeba odebrać na podstawie papierowego kuponu, który zostaje klientowi przekazany w umówionym miejscu i terminie. Istnieje również możliwość odbioru nagrody w imieniu klienta i późniejsze jej przekazanie świeżo upieczonemu milionerowi.

W naszym serwisie będziemy prezentować najważniejsze informacje dotyczące włoskiej loterii. Nasze publikacje będą poruszać takie zagadnienia jak wyniki SuperEnalotto, kumulacje czy możliwość zakupu losów przez Internet. Przedstawimy także szereg ciekawych historii milionerów, którzy wygrali w SuperEna.

Zachęcamy do gry we włoskie lotto online i do korzystania z informacji, które będą się u nas pojawiać.

Wyniki losowania SuperEnalotto

Sprawdzaj zawsze aktualne wyniki losowania włoskiego lotto i wygrywaj!

SuperEnalotto przez Internet: kupuj losy online i sprawdzaj czy Twoje szczęśliwe liczby zostały wybrane przez maszynę losującą.

Włoskie lotto to wysokie wygrane i proste zasady gry!

Kup losy SuperEnaLotto online i weź udział w najbliższym losowaniu. Aby wygrać - trzeba grać, więc odważ się wybrać swoje liczby!

Lotto online

Zagraj w europejskie loterie liczbowe przez Internet!

Sprawdź także EuroMillions i UK Lottery.

Rekordowe kumulacje lotto bez wychodzenia z domu. Polecamy!

SuperEnalotto przez Internet

Zagraj we włoskie lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 1 300 000 euro.

Kup losy SuperEnalotto online!

Eurojackpot przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy piątek o 21.00.

Rekordowa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 10 milionów euro.

Kup losy Eurojackpot online!

EuroMillions przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy wtorek i piątek o 20.30.

Rekordowa kumulacja EuroMillions - 190 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 15 milionów euro.

Kup losy EuroMillions online!