Rekordowe kumulacje SuperEnalotto – czekamy na kolejną!

08 kwietnia 2017, 18:09

kumulacje SuperEnalottoWłoskie lotto jest jedną z najciekawszych europejskich loterii liczbowych, również ze względu na to, że jeszcze do niedawna była grą lotto o najwyższych kumulacjach. Aktualnie na Starym Kontynencie SuperEnalotto przewyższa loteria EuroMillions, jednak nadal we włoskiej grze można wygrać naprawdę imponujące pieniądze. Wystarczy spojrzeć odrobinę wstecz i sprawdzić jak wyglądały rekordowe kumulacje SuperEnalotto.

30 października 2010 roku padła najwyższa kumulacja i wygrana w historii włoskiego lotto. Aż 70 graczy zagrało wspólnie na loterii, można powiedzieć że podnieśli poziom szczęścia 70-krotnie i tym sposobem zdobyli aż 177 729 043,16 euro! To jedna z najwyższych kumulacji w europejskich loteriach liczbowych.

W Vibo Valentia, 27 października 2016 roku, zdobyto drugą co do wielkości wygraną w loterii SuperEnalotto. Szczęśliwy gracz, który zdecydował się na zakup losów włoskiego lotto, zdobył aż 163 000 000 euro!

22 sierpnia 2009 roku, gdy przez ponad 6 miesięcy kumulacje SuperEnalotto następowały jedna po drugiej, wreszcie padła główna wygrana, zdobyta przez jednego z graczy. Wzbogacił się on o 147 807 299,08 euro.

4 lutego 2010 roku szczęśliwy gracz, który wybrał włoskie lotto, wzbogacił się o 137 300 000 euro.

To tylko niektóre kumulacje włoskiej loterii liczbowej, które zostały zdobyte przez graczy ceniących walory gier lotto. Czy można dziwić się, że tak wielu Włochów regularnie kupuje losy SuperEnalotto nawet całymi rodzinami?

Właśnie z powodu wysokich kumulacji i naprawdę potężnych wygranych, codziennie na całym świecie kolejne osoby decydują się na to, by zagrać w narodową loterię ze słonecznej Italii. Teraz, gdy można grać w SuperEnalotto przez Internet, praktycznie każdy może skorzystać z możliwości zakupu losów u pośrednika, który w imieniu gracza odwiedzi stacjonarną kolekturę i kupi tradycyjne losy, które wezmą udział w losowaniu kolejnej kumulacji.

Jeżeli chciałbyś zdobyć jedną z rekordowych puli nagród loterii SuperEnalotto – sprawdź aktualną kumulację, wybierz serwis internetowy, w którym kupisz losy włoskiego lotto online, dokonaj wyboru liczb i zagraj w loterię, która może zmienić Twoje życie!

 

Wyniki losowania SuperEnalotto

Sprawdzaj zawsze aktualne wyniki losowania włoskiego lotto i wygrywaj!

SuperEnalotto przez Internet: kupuj losy online i sprawdzaj czy Twoje szczęśliwe liczby zostały wybrane przez maszynę losującą.

Włoskie lotto to wysokie wygrane i proste zasady gry!

Kup losy SuperEnaLotto online i weź udział w najbliższym losowaniu. Aby wygrać - trzeba grać, więc odważ się wybrać swoje liczby!

Lotto online

Zagraj w europejskie loterie liczbowe przez Internet!

Sprawdź także EuroMillions i UK Lottery.

Rekordowe kumulacje lotto bez wychodzenia z domu. Polecamy!

SuperEnalotto przez Internet

Zagraj we włoskie lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 1 300 000 euro.

Kup losy SuperEnalotto online!

Eurojackpot przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy piątek o 21.00.

Rekordowa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 10 milionów euro.

Kup losy Eurojackpot online!

EuroMillions przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy wtorek i piątek o 20.30.

Rekordowa kumulacja EuroMillions - 190 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 15 milionów euro.

Kup losy EuroMillions online!