Porady lotto: jak wybierać liczby SuperEnalotto aby wygrać pieniądze?

13 kwietnia 2017, 14:41

lottoDecyzja o rozpoczęciu gry w SuperEnalotto czy jakąkolwiek inną loterię to pierwszy krok ku wielkiej wygranej. Kolejnym krokiem jest wybór liczb, które gracz skreśli na swoim kuponie, by następnie sprawdzić wyniki losowania SuperEnalotto i zweryfikować czy wybrane liczby przyniosły efekt w postaci wielkiej wygranej.

Ulubione liczby i znaczące numery

To jedna z najczęściej stosowanych metod wyboru liczb, z której korzystają miliony graczy lotto na całym świecie. Jej skuteczność bywa różna, ale znane są przypadki, gdy ktoś konsekwentnie skreślając swój stały zestaw liczb, wygrywał duże pieniądze w lotto SuperEnalotto czy innej loterii. Najczęściej te zestawy liczb składają się z dat urodzin czy imienin, rocznic, numerów składających się na numer rachunku bankowego czy numer telefonu, a także szereg innych liczb, które w jakiś sposób mają znaczenie dla gracza i są przez niego uważane za szczęśliwe.

Liczby wskazane przez wróżkę

Coraz bardziej popularną metodą wyboru liczb jest korzystanie z pomocy wróżbitów i astrologów. Podobno fachowcy w tej branży są w stanie przygotować listę momentów w życiu gracza, w których prawdopodobieństwo wygranej na loterii jest najwyższe. Niektórzy gracze SuperEnalotto pytają nawet o konkretne liczby, które mogliby skreślić na swoich kuponach. Skuteczność? Tu również znane są historie graczy, którzy wygrali pieniądze w loterii po skreśleniu liczb, które podpowiedział wróżbita czy które pokazały się graczowi we śnie lub które gracz spotykał często na swojej drodze.

Statystyczne wyliczenia

Matematycy i statystycy wręcz kochają tę metodę, która wymaga znajomości rachunku prawdopodobieństwa, a także ogromnej cierpliwości, skrupulatności i zaangażowania. Obserwowanie wyników poprzednich losowań i notowanie ile razy dana liczba została wybrana to jedna z najczęściej stosowanych metod, by wybrać liczby SuperEnalotto, które będą brać udział w losowaniu. Niektórzy gracze poświęcają nawet wiele lat życia, by obliczyć idealny zestaw liczb, który może rozbić bank i przynieść wielką fortunę.

Metoda chybił-trafił

Strategia opierająca się na oddaniu się w ręce losu. Chybił-trafił to nic innego jak losowy wybór liczb dokonywany przez automat. Gracz oddaje się losowi i kupuje losy SuperEnalotto, na których maszyna drukująca kupony zamieszcza losowo wybrany zestaw liczb. Tu gracz uznaje, że nie ma wpływu na swoje szczęście lub jego brak i postanawia zaufać przeznaczeniu. Jeżeli wygrana jest mu pisana to zdobędzie ją dzięki liczbom, których sam nie wybierał. Skuteczność? Wysoka! Często słyszy się, że ktoś kto kupił losy z przypadkowym zestawem liczb, zdobył nagrodę pieniężną w lotto.

A Ty z jakich metod korzystasz, by wygrać liczby SuperEnalotto?

Wyniki losowania SuperEnalotto

Sprawdzaj zawsze aktualne wyniki losowania włoskiego lotto i wygrywaj!

SuperEnalotto przez Internet: kupuj losy online i sprawdzaj czy Twoje szczęśliwe liczby zostały wybrane przez maszynę losującą.

Włoskie lotto to wysokie wygrane i proste zasady gry!

Kup losy SuperEnaLotto online i weź udział w najbliższym losowaniu. Aby wygrać - trzeba grać, więc odważ się wybrać swoje liczby!

Lotto online

Zagraj w europejskie loterie liczbowe przez Internet!

Sprawdź także EuroMillions i UK Lottery.

Rekordowe kumulacje lotto bez wychodzenia z domu. Polecamy!

SuperEnalotto przez Internet

Zagraj we włoskie lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 1 300 000 euro.

Kup losy SuperEnalotto online!

Eurojackpot przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy piątek o 21.00.

Rekordowa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 10 milionów euro.

Kup losy Eurojackpot online!

EuroMillions przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy wtorek i piątek o 20.30.

Rekordowa kumulacja EuroMillions - 190 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 15 milionów euro.

Kup losy EuroMillions online!