Absolutny hit wśród europejskich loterii – Eurojackpot online

21 września 2017, 20:36

eurojackpot onlineEuropejska loteria liczbowa Eurojackpot wielkim krokiem weszła do Polski we wrześniu 2017 roku. Jej losy można kupić w każdej kolekturze prowadzonej przez Totalizator Sportowy. Gracze z Polski poznali jednak tę loterię znacznie wcześniej, bo już od dłuższego czasu można grać w Eurojackpot online. Jeżeli jeszcze nie poznałeś tej gry liczbowej, zapraszamy do krótkiej prezentacji, w której dowiesz się dlaczego ta loteria była tak bardzo oczekiwana w Polsce i dlaczego warto w nią zagrać już teraz.

Eurojackpot pojawiło się w 2012 roku m.in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii. Od lat spekulowało się o dacie wprowadzenia gry do Polski i wielu nawet zwątpiło, że kiedykolwiek będzie możliwe, by kupić losy Eurojackpot stacjonarnie. 15 września odbyło się pierwsze losowanie Eurojackpot, w którym wzięły udział również losy, które kupiono na terenie Polski. Według oficjalnych informacji w Polsce sprzedano około 1 600 000 losów w stacjonarnych kolekturach, a warto dodać, że w naziemnej kolekturze los kosztuje 12,5 zł.

Gracze polskojęzyczni już wcześniej korzystali z możliwości gry w Eurojackpot, ponieważ wiele serwisów internetowych oferuje możliwość zakupu losów Eurojackpot przez Internet. Wystarczy wybrać szczęśliwe liczby i opłacić zamówione losy, a potem poczekać na oficjalne wyniki Eurojackpot. Całą resztę za gracza zrealizuje pośrednik, który odwiedzi stacjonarną kolekturę i dokona zakupu losów. Oczywiście z tego rozwiązania korzystają nie tylko Polacy, ale gracze na całym świecie, którzy chcą włączyć się do gry o najwyższą możliwą kumulację w tej loterii, czyli o 90 000 000 euro.

Można powiedzieć, że loteria, w której podstawowa pula nagród wynosi 10 000 000 euro, to absolutny hit, który przyciąga zainteresowanie i który w Polsce będzie budzić mnóstwo emocji. Trzeba zaznaczyć, że wielu graczy nadal będzie korzystało z możliwości gry przez Internet, bo jest to po prostu wygodniejsze. Można ominąć kolejki, które będą się wydłużać przy kolekturach, zwłaszcza gdy pula nagród Eurojackpot będzie wzrastała. Nie da się nie zauważyć, że już sama podstawowa pula przyciąga zainteresowanie, ponieważ chociażby w najbliższym losowaniu będzie można zagrać o 43 000 000 złotych! Czy pamiętasz kiedy ostatni raz w polskim Lotto wystąpiła kumulacja o takiej wysokości?

Eurojackpot to nie jedyna propozycja organizatorów loterii liczbowych godna uwagi. Warto sprawdzić także amerykańskie lotto, czyli Mega Millions i Powerball. Wybierz loterię dla siebie i zagraj nie tylko w SuperEnalotto! Im więcej okazji do zdobycia wielkich wygranych, tym większe prawdopodobieństwo, że w którejś z loterii Twoje szczęśliwe numery naprawdę przyniosą Ci szczęście!

Wyniki losowania SuperEnalotto

Sprawdzaj zawsze aktualne wyniki losowania włoskiego lotto i wygrywaj!

SuperEnalotto przez Internet: kupuj losy online i sprawdzaj czy Twoje szczęśliwe liczby zostały wybrane przez maszynę losującą.

Włoskie lotto to wysokie wygrane i proste zasady gry!

Kup losy SuperEnaLotto online i weź udział w najbliższym losowaniu. Aby wygrać - trzeba grać, więc odważ się wybrać swoje liczby!

Lotto online

Zagraj w europejskie loterie liczbowe przez Internet!

Sprawdź także EuroMillions i UK Lottery.

Rekordowe kumulacje lotto bez wychodzenia z domu. Polecamy!

SuperEnalotto przez Internet

Zagraj we włoskie lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 1 300 000 euro.

Kup losy SuperEnalotto online!

Eurojackpot przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy piątek o 21.00.

Rekordowa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 10 milionów euro.

Kup losy Eurojackpot online!

EuroMillions przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy wtorek i piątek o 20.30.

Rekordowa kumulacja EuroMillions - 190 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 15 milionów euro.

Kup losy EuroMillions online!