Amerykańskie lotto – postaw na mega kumulacje

29 maja 2017, 02:44

amerykańskie lottoLoterie liczbowe to mnóstwo różnych propozycji i choć tutaj w szczególności przedstawiamy SuperEnalotto to zachęcamy do tego, by zapoznać się z najbardziej popularnymi loteriami na świecie. Chodzi oczywiście o amerykańskie lotto, które bije rekordy popularności i zwraca uwagę milionów graczy swoimi ogromnymi kumulacjami i rekordowymi wygranymi. Powerball i Mega Millions to gry, które mogą zmienić życie i otworzyć drzwi do spełnienia najbardziej szalonych pragnień. Dzięki nim można spełnić amerykański sen i żyć jak król przez całe życie.

Mega Millions to loteria, która dostępna jest praktycznie na terenie całych Stanów Zjednoczonych w formacie stacjonarnym. Oznacza to, że aby zagrać, trzeba odwiedzić kolekturę i wypełnić papierowy kupon, który oddaje się sprzedawcy, a on po opłaceniu zakupu, wymienia go na oficjalny los loterii. Jest o co grać, ponieważ minimalna pula nagród to 15 milionów dolarów, a największa w historii kumulacja Mega Millions wyniosła 656 milionów dolarów. Aby zagrać, trzeba wyselekcjonować 5 liczb podstawowych spośród 75 oraz 1 liczbę spośród 15. Gdy wskaże się poprawnie wszystkie liczby – główna nagroda trafia do gracza.

Loteria Powerball jest znana z naprawdę rekordowych kumulacji i nagród pierwszego stopnia. Na początku 2016 roku kumulacja Powerball przekroczyła 1 580 000 000 dolarów! Taką kwotę ciężko sobie chociażby wyobrazić. Podstawowa pula również jest bardzo zachęcająca – aż 40 milionów dolarów czeka w podstawowej puli wygranych, a więc jest o co grać nawet bez kumulacji. Aby zagrać trzeba wytypować 5 liczb spośród 69 możliwości oraz liczbę dodatkową z zakresu od 1 do 26. Nie jest łatwo wskazać liczby, które pojawią się w wynikach losowania, dlatego kumulacje w loterii Powerball nie należą do rzadkich wydarzeń.

W Mega Millions i Powerball można grać przez Internet, podobnie jak we włoskie SuperEnalotto online. Obie amerykańskie loterie przy każdej kumulacji są rozchwytywane, a liczba kupowanych losów przez Internet jest naprawdę ogromna. Gdy pojawia się kumulacja, o której mówi cały świat, losy sprzedają się lepiej niż świeże bułeczki. Czy można się temu dziwić? Chyba każdy chciałby pewnego dnia zobaczyć na swoim koncie miliony dolarów, dzięki którym można zrealizować każde, a przynajmniej zdecydowaną większość nawet najbardziej szalonych marzeń.

Oczywiście nie rezygnuj z gry w SuperEnalotto! Od czasu do czasu pozwól sobie na spotkanie z amerykańskim lotto. Może to właśnie Ty zdobędziesz ogromną wygraną i będziesz pierwszym polskim milionerem, który rozbił bank Powerball lub Mega Millions!

Wyniki losowania SuperEnalotto

Sprawdzaj zawsze aktualne wyniki losowania włoskiego lotto i wygrywaj!

SuperEnalotto przez Internet: kupuj losy online i sprawdzaj czy Twoje szczęśliwe liczby zostały wybrane przez maszynę losującą.

Włoskie lotto to wysokie wygrane i proste zasady gry!

Kup losy SuperEnaLotto online i weź udział w najbliższym losowaniu. Aby wygrać - trzeba grać, więc odważ się wybrać swoje liczby!

Lotto online

Zagraj w europejskie loterie liczbowe przez Internet!

Sprawdź także EuroMillions i UK Lottery.

Rekordowe kumulacje lotto bez wychodzenia z domu. Polecamy!

SuperEnalotto przez Internet

Zagraj we włoskie lotto w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 20.00.

Rekordowa kumulacja SuperEnalotto - 177 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 1 300 000 euro.

Kup losy SuperEnalotto online!

Eurojackpot przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy piątek o 21.00.

Rekordowa kumulacja Eurojackpot - 90 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 10 milionów euro.

Kup losy Eurojackpot online!

EuroMillions przez Internet

Zagraj w europejskie lotto w każdy wtorek i piątek o 20.30.

Rekordowa kumulacja EuroMillions - 190 milionów euro!

Minimalna pula do zdobycia - 15 milionów euro.

Kup losy EuroMillions online!